1 / 8
Nisan Terrano 2.7.
6.600 €
6.666 €
21.03.2023 00:18

Штип / Штип

Марка:

Nissan

Модел:

Terrano

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Registrirana do 10 mesec 2023 mk tabli
Servisiran bez zabeleski
Gumi dobri

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
078210242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам