1 / 7
Aprilia sr 50 2020
2.500 €
Цената е фиксна
30.01.2023 22:11

Струга / Струга

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2020

Модел:

Sr 50

Километри:

5000

Se prodava aprilia sr 50 trajno registrirana kupena vo ambassdor od prv gazda, motorceto e vo top sostojba so mnogu malu original kilometri, smeneti filter za vozduh i rolni mallossi, izduv extra gianeli, ne e padnato nitu osteteno, moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Kaplanoskiomer@gmail.com
Потврден огласувач
077697897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам