1 / 4
FX efekt procesor za montaza,odlicen
1.500 МКД
Цената е фиксна
30.01.2023 22:24

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

FX procesor za montaza so display..Procesorot ima 100 efekti(hall,reverb,delay,chorus itn)se sto vi e potrebno od efekt moze da najdete

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам