1 / 9
Golf 7 2.0 TDI
13.300 €
03.03.2023 16:42

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Golf 7 2.0 TDI
FULL OPREMA 071888141 info
150ps
Servisirana u VW redovno
Bandasi zimski letni
Komandi na volan,elektricni sediste so grenie masaza
Auto parking sistem,distanca kocenie svee
Sve od oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bmw
Потврден огласувач
70542555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам