1 / 4
,ladilnik komora
1 €
28.05.2023 00:46

Битола / Битола

SE prodava komora ladilnik 36 m3 so minusen rezim -18' vo ispravna sostojba(skoro Nov motor kupen od tehnodom). komorata e vo funkcija.Mozi zamena.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Blagoj
Потврден огласувач
070207209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам