1 / 4
DYNACORD FE15.2 400W
520 €
31.01.2023 08:16

Илинден / Скопје

SE PRODAVA DYNACORD FE-15.2 400W ODLICNO SOCUVANI TOTALNO ISPRAVNI FABRICNA SOSTOJBA NE CEPNATI NE SERVISIRANI.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

--------
Потврден огласувач
076696184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам