1 / 5
Fiat Uno 1.0 IE
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 08:57

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Fiat

Модел:

Uno

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Fiat UNO 1.0 IE 1998
Benzin PLIN
Novi gumi
Nov akomulator
Centralno
Атестиран плински уред
Регистр.цела година 3 месец 22.2024

Cena по договор
Vrtete na ovoj broj 072/218-858 Miki

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Straso
Потврден огласувач
072206901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам