1 / 5
Touareg 2.5TDI
7 €
Цената не е фиксна
15.02.2023 15:13

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

128 kw / 174 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Touareg 2.5TDI 2007g vo odl sostojba full opr

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MOBIL EM
Akademik Penčo Davčev
Потврден огласувач
070663601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам