1 / 9
Продажба на дуплекси во Гевгелија
800 €
03.02.2023 09:55

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

40м2 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2023

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Моински пат

Се продаваат дуплекси во изградба, во завршна фаза.
Истите веќе се запишани во катастар и имаат имотни листови. За подетални информации обратете се на
078 254 442
070 777 233

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Stone Form
Потврден огласувач
078254442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам