Барам стан за изнајмување до 230еур
По Договор
31.01.2023 10:12

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

2

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Ми треба стан за изнајмување за подолг период.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара за изнајмување од:

aleksandar
Потврден огласувач
072709656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам