1 / 5
Sandak Meiller Kipper 4.8
1 €
14.02.2023 13:00

Струга / Струга

Se prodava sandak Meiller Kipper vo mnogu dobra sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Argjent
Потврден огласувач
070745251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам