1 / 11
Seat Altea 77 Kw
4.800 €
18.02.2023 08:24

Струга / Струга

Марка:

Seat

Модел:

Altea

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Servisirana i registrirana skoro edna gidina.
Klima
Dva kluca
Komandi na volan
Novi gumu
Realni kilometri
Servisna istorija.
Bez zameni.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
071233605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам