Stanovi vo centar pozadi hotel Tino
По Договор
14.02.2023 13:00

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

49 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Slavej Planina

Се продаваат станови новоградба во зграда во центар на Охрид позади хотел Тино. 1550е/м2. Слободни станови на приземје и први кат со лифт 45,49 м2. За сите информации обратете се на 071 230 812

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

П.У.С.З - Сонце
Потврден огласувач
071230812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам