1 / 6
se izdava stan
200 €
31.01.2023 12:37

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

1 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Cair.Topansko

stanot e izdavan
Topansko.ul.Metodija.Mitevski

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Medi
Потврден огласувач
079313393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам