1 / 9
SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN TROSOBEN STAN VO DZEVAHIR KULA А
400 €
08.02.2023 14:32

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Централно

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Аеродром , Џевахир кула А

ШИФРА- 1096

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува НОВ наместен трособен стан во Аеродром-Џевахир во кула А. Станот е комплетно наместен со нов мебел и бела техника со отворен поглед, поседува сопствено паркинг место во гаража и паркинг место пред зграда.

- 64м2
- 2спални
- бања
- дневна+кујна+трпезарија
- 9 спрат со лифт
- греење/ладење централно
- сопствен паркинг во гаража

цена: 400еур. + режиски трошоци

☎ 071 343 221
071 343 224
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDJE 77m2

550 €

Nov dvosoben stan vo Centar, Debar Maalo-Silbo

450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам