1 / 4
Se izdava stan vo strog centar na Bitola
200 €
Цената е фиксна
31.01.2023 13:48

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Filip Vtori 15/14 Bitola

STANOT E IZDADEN ZA NAREDNITE 3-4 MESECI

Se izdava stan vo strogiot centar na Bitola odma nakarsi Waikiki javor. Stanot e celosno renoviran so zagraden balkon, namesten i spremen za vselidba.

Adresa: Filip Vtori 15/14

Cena: 170 EUR

Kontakt: 077 631 549 Tatjana

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Tatjana
Потврден огласувач
077631549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам