1 / 4
Xsara pikaso
1.200 €
Цената е фиксна
22.03.2023 21:51

Битола / Битола

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara Picasso

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Xsara 2.0 hdi 90ks splidna sostojba registrirana do april

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dime
Потврден огласувач
078415253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам