1 / 3
Roletni Komarnici Zebra Den-Nok zavesi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2023 02:45

Кисела Вода / Скопје

Монтажа и сервис на:
📍Алуминиумски и пластични ролетни
📍Венецијанер и дрвен веницијанер
📍Зебра ден-ноќ завеси
📍Комарници
👉 Плиссе комарници
👉 Роло комарници
👉 Врата комарници
👉 Фиксни комарници
Заштитете ги вашите прозори и вашиот дом од инсекти, сонце, ветер.
☎️ 078 330 578

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Се продава од:

АЛЕКСАНДАР
Потврден огласувач
078330578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам