1 / 3
Се продава напојување Cooler Master
1.800 МКД
19.04.2023 07:41

Штип / Штип

Се продава напојување Cooler Master Elite V3 400W во исправна состојба и има гаранција до Јули 2025 год

Со напојувањето следува и гарантен лист.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

Трајче
Потврден огласувач
072216237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам