1 / 8
Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Garancija Vili Mobile
499 €
20.02.2023 13:13

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11 Pro Max

Боја:

Останато

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Graphite
Zacuvan Odlicno,bez nikakvi zabeleski/Garancija
>Mozi da se vidi I testira Na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku kargo ili brza pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy A32 Novi I Koristeni

9990 €

Samsung Galaxy A13 64GB Nov 24m. Garancija Vili Mobile

8990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам