1 / 12
MERCEDES BENZ E350 AVANTGARDE
9.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 12:20

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 350

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava MERCEDES BENZ E350
FULL OPREMA
MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME
contact:070-210774

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
070210774
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам