1 / 10
Hyundai Galloper 4x4 Galoper
4.000 €
10.02.2023 21:38

Струга / Струга

Марка:

Hyundai

Модел:

Galloper

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

73 kw / 99 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Hyundai Galloper 4x4
Novi Zimski Gumi i Letni
Dzipot e vo odlicna Sostojba
Cena 4000€

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Amer
Потврден огласувач
075694999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам