1 / 7
Bmw 530d 04/05
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2023 15:32

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO
Bmw 530d
Letni gumi
zimski gumi
Za poveke info na tel
Zamena za pomala kola

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aurea
Потврден огласувач
078244111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам