1 / 8
MERCEDES ACTROS mega EURO6 2013
22.500 €
17.03.2023 19:28

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava MERCEDES ACTROS EURO 6 , mega ,2013 godina so pominati 930.000 km.. Servisiran vo odlicna sostojba , gumi 70% , zelen karton i registriran do 15.01.2024.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Trans Logistik Grup
Потврден огласувач
075417765
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам