1 / 4
RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ
200 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2023 10:57

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ
Povise informacii na Viber 079 343 455

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава / Можна е замена од:

Kiko
Потврден огласувач
79244197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам