1 / 11
Se izdava stan vo centarot na gradot
1 €
08.03.2023 15:36

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Se izdava stan vo strogiot centar na gradot, kompletno opremen, 2 klimi .......................

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Stan
Потврден огласувач
075718072 076550102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам