1 / 8
Стан за краток престој
1 €
07.06.2023 10:04

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

38 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Аеродром, во близина на Раде Кончар

Комплетно наместен, интернет, кабелска, опремена кујна, хигиенски прибор и крпи, секогаш чисто, хигиена на високо ниво, капацитет на гости 2+1, контакт 070272761
🏠 За редовни гости постои можност за договор и подарок ноќевање во Охрид)

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ole
Потврден огласувач
070272761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам