1 / 9
Се продава Nissan Qashqai
8.000 €
Цената е фиксна
25.03.2023 18:42

Битола / Битола

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Nissan Qashqai 2.0 DCI 110 KW - 150 KS . 225 xxx km.Нисанот е со највисоко ниво на опрема , панорама , кожен ентериер , греачи на седишта . Aтест на фолии , опремата функционира комплет , 2 клучеви keyless , Bluetooth , сензори за дожд и светла,команди на волан , темпомат ел. стакла и ретровизори , двозонска клима , итн... Нема трошење на масло и чадење на мотор . Сите филтри и DPF исправни .Само за сериозни купувачи - ве молам без предлози за замена . Фиксна цена .4 гуми летни Рикен.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
072253288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам