1 / 3
FAVORIT A-5101N masina za alista машина за перење алишта нов
11.999 МКД
31.01.2023 19:41

Ресен

Состојба на предмет
Нов

FAVORIT A-5101N НОВИИИИИ!!!!

МАШИНА ЗА АЛИШТА
КАПАЦИТЕТ 5КГ
1000 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА D
15 ПРОГРАМИ
ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/50

5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Се продава од: Претпријатие

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Greenworks bateriska pila (motorna) NOVII!!

14990 МКД

Maxpuls hidrulicna digalka 20t novi

1980 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам