1 / 12
SE IZDAVA STAN VO CENTAR
600 €
15.03.2023 10:32

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Car Samoil 95

SE IZDAVA

DVE SPALNI SOBI
KLIMATIZIRAN (inverter klima)
NOV INVENTAR
kabelska TV i internet,alarm
cena po dogovor vo zavisnost od prestoj
Sloboden do 10.06 i po 10.08.2023
Viber +38970316455
WhatsApp +38970316455
BORCE +38975211244

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Nikola
Потврден огласувач
38970316455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам