1 / 12
SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA
9.900 €
23.03.2023 18:27

Велес / Велес

Марка:

Subaru

Модел:

XV

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

108 kw / 147 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA
UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
VISOKO NIVO NA OPREMA
REALNI KM.SO SERVISNA KNISKA
ODGOVARAM SAMO NA TEL.077-533-906
BEZ ZAMENI..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам