1 / 6
Peugeot 206 SW
3.000 €
Цената не е фиксна
Денес 07:15

Велес / Велес

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Peugeot 206 Station wagon ,2005 година, 1.6 HDI ,80 Kw,поминати 197000.
Регистриран до Декември 2023 година.Комплет зимски и летни гуми.
Цена 3000.

Само на овој број
076330908
Ѓоше

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Cele
Потврден огласувач
076330908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам