1 / 11
Se prodava kuka vo Ohrid
180.000 €
31.01.2023 20:32

Охрид / Охрид

Број на соби:

8

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1978

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Prva Makedonska Udarna Brigada Ohrid

Se prodava kuka vo Ohrid,
eden sprat e 90m2 kukata ima 2 sprata + potkrovje
poveke info na ovoj broj
+46736761464 Vlado - samo na Viber

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
072222210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам