1 / 2
ИМПЕРИЈА – Плац 1250м²
100 €
31.01.2023 21:04

Охрид / Охрид

Квадратура:

1250 m²

Тип на земјиште:

Останато

Шифра E 76/27
Се продава плац со вкупна површина 1250м²,до плацот може да се спроведе вода и струја
Плацот се наоѓа во наслеба Гоце Делчев.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Плац во Чекоштина

20 €

ИМПЕРИЈА - Плац Андон Дуков

40 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам