1 / 6
Изработка и продажба на машини
1 €
31.01.2023 21:31

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продажба и изработка на најразновидни автоматски машини по барање на нарачателот и готови:
Термособирливи пакерки,Пакерки и дозерки за прашкасти,зрнести и течни супстанци,за премотување на пeкпапир, алуминиумска,стреч фолија,за изработка на вреќи за отпад и многу други по потребата на клиентот

Тел.за контакт
070 677 432

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
070311519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам