1 / 9
Opel Corsa 1.3 Cdti / God 2012 / Km150.xxx servisna kniska
5.400 €
24.03.2023 02:41

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Corsa
God: 2012
Motor: 1.3 cdti ExoFlex
Km:149.xxx so servisna kniska
Oprema:
Tempomat
Ksenon
Cd radio original bluetooth komandi na volan
Centralna brava el stakla
Economik mode
Perfekten motor menjac karoseria bez nitu edna mana
Napraven servis ujle filtri gurtni
Moze zamena za vozilo kabrio do 3000 e max
Mob 078 344 555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Idriz
Потврден огласувач
078344555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам