1 / 9
Se prodava polo 1.0 benzin plin atest
11 €
15.02.2023 14:14

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava polo benzin plin atest reg do 4 mesec Pali vozi solidno stegnato na voznja so skoro Novi guumi cena 1200e istata ne e fixna I'ma mesto na dogovor kontakt
070 542 024 toshe

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078938670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам