1 / 1
Moleri
60 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2023 20:27

Аеродром / Скопје

Izvedba na molero-farbarski uslugi,fasadi,gips karton,dekoracii i dr...brzo i kvakitetno.Viktor

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078227623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам