1 / 8
Lupo 1.2 tdi 3L automatik
3.600 €
01.02.2023 01:58

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Lupo

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

CENA 3600 Euro
Prodavam volkswagen Lupo 1.2 tdi 3L 64 ks automatik godina 2000
Pominati 242000km vo dobra sostojba automatik tiptronik . Minimalna ptrosuvacka sto e naj ekonomicnoto vo dobra kondicija zacuvano dobar enterier ne osteteno.
Potrosnja na nafta
2.7 l na otvoren pat
3.0 l kombinirano
3.6 l gradska

Tel 070 382 379

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам