1 / 4
Se prodava ford fokus
1 МКД
01.02.2023 08:35

Штип / Штип

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava ford fokus 2005 god registriran cela godina ima zelen karton extra solidni gumi poveke inf na 078847831

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ford
Потврден огласувач
078847831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам