1 / 3
IVECO DAILY 2.8 TURBO DIZEL
1.950 €
Цената е фиксна
Денес 10:31

Штип / Штип

Voziloto e registrirano cela godina
1997 godina
Pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

PRODAVAM TRAKTORSKA PRIKOLICA/PRIKULICA
rustijanstevanovski@yahoo.com
Потврден огласувач
078-207-667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам