1 / 10
FORD TRANSIT CUSTOM 8+1
28.000 €
10.03.2023 19:24

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Ford

Модел:

Transit

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2024

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA 8+1 ORIGINAL PATNICKO AUTOMATIK IMA POMINATO 120 000KM
28 000evr cena so ddv

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
072209373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам