1 / 7
Ford Maverik 2.3 4x4
5.200 €
Цената не е фиксна
19.03.2023 12:42

Гостивар / Гостивар

Марка:

Ford

Модел:

Maverick

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford Maverick 2.3 XTL 4X4

Voziloto e sega napraven servis
Ima zelen karton
Ima krovni nosaci
Ima kamera pozadi
Ima android radio
Voziloto e prekrasno

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Seadin
Потврден огласувач
070378362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам