1 / 11
Преубав стан реновиран во н.Чаир 66 м2 - 56 000 евра
56.000 €
28.03.2023 10:50

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

нас.Чаир

Преубав стан реновиран во н.Чаир
многу убав распоред со 3 спални соби, дневна, убава тераса, реновиран
Цената многу поволна 56.000 евра без бела техника
на 4 кат на убава локација

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
38978343707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам