1 / 5
Etirel i icepeak
4.500 МКД
09.03.2023 14:37

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

S

Боја:

Зелена

Etirel pantoloni za skinaje broj S
Pantolonite se 2 pati noseni.
Jakna icepeak kako nova broj M
Pantoloni 2000den
Jakna 2500den

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
075549362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам