1 / 10
Jepet me qira Izdavam stan
350 €
23.03.2023 08:33

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Xhon Kenedi bb

Banes me qira në Xhon Kenedi 85 m²
Dhomë e ndejtjes dhe dy dhoma gjumi.
Ndërtesa është e re (2021)

071-624-552


Se izdava stan vo Xhon Kenedi 85m²
Dnevna soba I dve spalni sobi
Zgradata e nova (2021)

071-624-552

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Dashmir
Потврден огласувач
071624552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам