1 / 5
ИДЕАЛЕН СТАН ЛОЦИРАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
500 €
08.02.2023 16:50

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

62 m²

Греење:

Централно

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

* ШИФРА 6252
Импулс недвижности издава идеален стан кој ке ги задоволи сите ваши барања за удобно и модерно домување, лоциран во Тафталиџе1, -Прашка.

✔ 62м2,
✔ бања + тераса
✔ 7-ми кат со лифт
✔ Греење на централно градско парно
✔ Комплетно опремен


✔ цена 500еур + режиски трошоци

☎️ Марија 070 274 423
Импулс агенција за недвижности

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Импулс Недвижности
Потврден огласувач
070 274-423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам