1 / 9
Se prodava Range Rover Sport 2.7
1 €
01.02.2023 14:16

Охрид / Охрид

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Sport

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Range Rover Sport 2.7 vo odlicna sostojva registriran do avgust so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bobi
Потврден огласувач
070249069
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам