1 / 11
Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016
1 €
11 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:00

Велес / Велес

Марка:

Audi

Модел:

Q 3

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

111 kw / 151 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км.
Редовно сервисирана во МАК СТАРТ Кавадарци, со сервисна историја. FACELIFT 2016.

Автоматски менувач, Еуро 6, 150кс - регистрирана до 09.06.2023 со зелен картон. Колата има панорамски кров, навигација, Audi drive select(efficiency, comfort, auto, dynamic), двозонски климатроник, tyre pressure, ESP, паркинг сензори, bluetooth, SD card, темпомат, LED светла и амбиентно осветлување, Speed Warning, Auto Hold, Start-Stop систем, електрика на ретровизори и друга опрема. Зимски гуми и летни гуми возени 1 сезона.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071422023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам