1 / 8
PARKSIDE LASERSKA LIBELA
999 МКД
Цената е фиксна
02.03.2023 09:51

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Нова
Со статив
Точност на мерење - 1мм/м
Работен опсег до 2 м

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078757304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам